POLECAMYPOLECAMY

Kredyt lub Pożyczka? Nawet do 150 000

Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat.
Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Do 30 000 zł kredyt udzielany bez zgody współmałżonka.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek

POLECAMYPOLECAMY

Alior Bank
Kredyt konsolidacyjny

  • spłata rozłożona nawet na 10 lat
  • dodatkowa gotówka na dowolny cel
  • konsolidacja kredytów nawet do 150 tys. zł bez zabezpieczenia

Pożyczka w kredito

Starając się o pożyczkę w kredito24, możemy starać się o dwa tysiące złotych. Warto zaznaczyć Kredito.pl proponuje dłuższy czas kredytowania aniżeli inne firmy. Okres spłaty w kredito24 wynosi 45 dni. Gdy wnioskodawca w przydzielonym czasie nie może spłacić pożyczki, po konsultacjach z firmą, okres ten można przedłużyć. Z szybkie pożyczki może skorzystać każdy.

Wystarczy, że jest się pełnoletnim obywatelem naszego kraju, posiada się dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto bankowe. Nie są wymagane w tym przypadku poświadczenia o zarobkach, ani też żadne zapewnienia. Firma postępuje bardzo uczciwie, więc aby jej interesanci nie wpadli w „spiralę zadłużenia”, następną pożyczkę mogą wziąć nie prędze niżj 7 dni od spłaty poprzedniego zadłużenia.

Rozpatrzenie wniosku

Informację o uznaniu pożyczki poznasz w ciągu paru minut. W bieżącej chwili kredito24 proponuje najszybszą pożyczkę na rynku pożyczek pozabankowych.

Szybka Pożyczka

Potrzebujesz pozyczki na chwilę?
Skorzystaj z promocyjnej oferty na kredytmd.pl. Pożyczka do 30000 zł, minimum formalności, pieniądze na Twoim koncie w 15 minut.

Wypełnij wniosek
Szukaj
Kategorie

KWOTA

Ile rat:POPULARNE TAGI

Pożyczka na oświadczenie

Nie potrzeba dostarczać nam swoich zarobków, ujawniać umowę o pracę. Potrzebujemy Twoje oświadczenie o tym, ile miesięcznie zarabiasz. Nie ważne czy pracujesz na umowę o dzieło czy zlecenie.

Ograniczona procedura przyznawania pożyczek w znacznym stopniu upraszcza całą procedurę.Decyzję o wysokości przyznanej pożyczki na oświadczenie uzyskasz w kilka chwil! Wejdź na kredytmd.pl i złóż wniosek.

Archiwa